درباره ما

بهترین نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی

تعمیرات لوازم خانگی سما سرویس به عنوان برترین نمایندگی تعمیرات برند های محبوب دنیا اعم از نمایندگی بوش در کرج ، نمایندگی الجی در کرج،نمایندگی اسنوا در کرج، نمایندگی سامسونگ در کرج، نمایندگی الکترواستیل در کرج و… با سه دهه سابقه درخشان در البرز با بهره گیری از پیشرفته‌ترین و مدرن ترین امکانات و تجهیزات تشخیصی و با همکاری تیم مجرب و متخصص در زمینه تعمیرات یخچال و ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی در خدمت شما عزیزان میباشد.

خدمات مجموعه ما

تعمیرات یخچال و فریزر

تعمیر لباسشویی

تعمیر ظرفشویی

تعمیر جاروبرقی

دلایل خرابی یخچال فریزر ال جی

یخ زدن لوله تخلیه آب یا انسداد آن، ایراد پیدا کردن محفظه آب، شیلنگ ها یا اتصالات یخساز و آبسردکن و همینطور خرابی لاستیک درب که سبب تعریق داخل یخچال می شود، از جمله دلایل جمع شدن آب زیر کشوی یخچال هستند.

برفک زدن یخچال فریزر می تواند ناشی از خرابی یک قطعه باشد، قراردادن یخچال در یک محیط مرطوب، خرابی لاستیک دور درب یخچال و خرابی ترموستات برخی از دلایل برفک زدن یخچال هستند.

خاموش شدن ناگهانی یخچال اتفاقی نسبتا شایع است. با این حال ، قبل از درخواست تکنسین جریان برق به دستگاه را چک کنید. در صورتیکه جریان برق وجود دارد. برد الکترونیک، ترموستات دستگاه، کمپرسور و اورلود کمپرسور مواردی هستند که باید مورد بررسی قرار بگیرند.

برق داشتن بدنه یخچال می تواند یک مشکل جدی و خطرناک باشد. برخی مشکلات فنی مثل معیوب بودن سیم های رابط و مستهلک شدن عایق سیم کشی داخلی می توانند علت برق داشتن بدنه یخچال باشد. این مشکل باید توسط تکنسین عیب یابی و رفع شود.